
6 550 ₴
Балон для аргона НОВИЙ 10 літрів призначений для транспортування та зберігання аргону. Балон для аргона комплектується кільцем горловини, вентилем. Корпус аргонових балонів забарвлюється емальовою фарбою сірого кольору. На балон наноситься напис «Аргон» зеленого кольору.
Крім дрібних зварювальних робіт у приватному секторі та невеликих автомобільних майстерень, аргонові балони широко використовуються в промисловій металургії, для різання, зварювання та оброблення різних металів.
Стандарти та технології, що застосовувалися для виробництва балонів високого тиску в період існування Радянського Союзу і пізніше, мали чимало істотних вад Вони, як і раніше, є в вживанні, але багато хто знає, наскільки вони важкі та незручні в вживанні. Ці балони — це балони нового покоління, які якісно відрізняються від попередніх легкою вагою й компактністю. Все це стало можливим завдяки змінам у технології виробництва, що дає змогу замінити вуглецеву сталь на сучасніший і міцніший спеціальний сталевий сплав із додаванням молібдену та хрому. Це дало змогу істотно зменшити вагу балонів найбільшої місткості не менш ніж на 15-20 кг.
Вирізняється не тільки склад, але й сама технологія виробництва. Балони виробляються не з труб, а через глибокі витяжки металевих аркушів на спеціальних верстатах із ЧПК, що дають змогу істотно підвищити експлуатаційні характеристики. Нове покоління балонів високого тиску в багато разів міцніше та набагато менше схильне до корозії. Крім цього, вони мають увігнуте дно, що дає змогу відмовитися від насаджування черевика на балон.
За бажанням покупця може комплектуватися захисним кожухом або захисним ковпаком.
Нові балони повністю відповідають ГОстам і європейським стандартам. Балони для внутрішнього ринку виробляються відповідно до ГОСТ 15150, ТУ У 25.2-402448664-001 від 2016 року відповідно до ДСТУ України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Країна виробник | США |
| Призначення балона | Для аргону |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 650 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Маса порожнього балона | 12.5 кг |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випробувальний тиск | 250 |