


2 700 ₴
|
• В основу унікальності варто зазначити запас міцності балона з вуглецевої сталі раніше розрахований за паспортним цим заводом виробника, на робочий тиск 14,7 МПа (150 кгс/см2). Відповідно до нормативної документації для газу пропан, робочий тиск якого за стабільних умов становить 1,6 МПа (16 кгс/см2). З вищезазначеної ми маємо розуміти, що цей балон вдесятеро більшої міцності, ніж потрібно для пропану. • Комплектується вентилем з лівою різзю СП 21,8-14 ниток на 1" ліва, що відповідає нормативній документації для агресивних і горючих газів і повністю ідентична різь стандартних пропанових балонів для використання відповідних редукторів. Цей вентиль згідно з ГОСТу 9909 розрахований на робочий тиск до 20 МПа (200кгс/см2). Вентиль придатний до часткового ремонту та повторного встановлення на балон після своєчасної перевірки на випробовній ділянці.
|
![]() |
Способи доставки |
Способи оплати |
|
• Новая Почта • Деливери • Доставка нашим транспортом по г. Київ |
• Наявні • Безготівковий розрахунок (детали уточняйте у менеджера) • Мапа Приват-Банк |
|
|
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Редуктор | Ні |
| Опорний башмак | Ні |
| Основні атрибути | |
| Висота | 440 мм |
| Конструкція | Лита |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Діаметр | 90 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 3 л |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Випробувальний тиск | 30 бар |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Руйнівний тиск | 200 бар |
| Маса порожнього балона | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повірений місяців | 60 |
| Гарантія місяців | 12 |
| Маркування вентиля | КВ-1п (аналог ВВ-88 вик. 3) |