

1 315 ₴
|
No наконечників у комплекті |
4,5 |
|
|
Товщина зварюваного металу, мм. |
4-6 |
|
|
Приєднувальні розміри |
Ніпель універсальний d6/9 |
|
|
Маса комплекту, кг |
0,66 |
|
|
Габаритні розміри мм. |
470х123х55 |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Redius |
| Тип | Пальник |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.66 кг |
| Гарантія місяців | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 123 мм |
| Для пальників і різаків для газозварювання | |
| Горючий газ | Пропан-Бутан, Кисень |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 6 мм |