




3 590 ₴
Сьогодні, коли електрика стрімко дорожить, використання дешевого технічного газу пропан-бутана, як ніколи актуально!
HPC Research — єдині композитні газові балони на ринку України, виготовлені на європейському сертифікованому виробництві та допущені до реалізації в країнах ЄС. Газові балони HPC Research мають європейські сертифікати ISO і TÜV, відповідають директиві 2010/35/EU і стандартам ADR/RID, а також сертифіковані в Україні згідно з технічними регламентами та нормами українського законодавства. Список нормативних документів. Найвища якість газових балонів HPC Research — це європейський комфорт і Ваша безпека!
Переваги:
· Низька вага
· Не вибухає
· Висока надійність
· Не іржавіє
· Не вимагає чищення, фарбування
· Гарний зовнішній вигляд
Обсяг колби — середнього в модельній лінійці виробу HPC Research — 18.2 літра.
Балон насамперед оцінять прихильники гриля/барбекю, туристи та "кемпери", рибалки та мисливці:
- за повну сумісність з'єднання вентиля з газовим обладнанням, що реалізується на ринку України
- за простоту та доступність заправляння
- за можливість під'єднання без перехідників або без заміни редуктора, що вже мається
- за малу вагу — лише 4.7 кг і скромні габарити
- за європейську якість
Гарантія — 2 роки.
До комплектації входить:
- паковання (картонна коробка)
- балон
- паспорт-інструкція балона
- сертифікат якості
Важливо! Для правильного заправляння балона та подальшої роботи будь-яких пристроїв, що працюють на зниженій пропан-бутановій суміші, необхідно наповнювати балон газом не більш ніж на 85% від його повного об'єму! Це потрібно для того, щоб у газовому балоні залишалося місце для так званої «газової подушки» — вільної зони, яка необхідна для переходу пропан-бутана з рідкого в газоподібний стан усередині балона, а також, щоб у разі збільшення температури всередині балона, а отже, й об'єму рідкої фази, не сталося перевищення допустимого тиску та спрацьовування клапана аварійного скидання надлишкового тиску. Це правило однаково поширюється, як на полімерно-композитні газові балони, так і на металеві балони.
Зверніть увагу! Перед першим заправлянням нового композитного газового балона, після його купівлі, необхідно випустити повітря, що розташоване всередині газового балона, яким він був наповнений для правильного зберігання й перевірки цілісності герметизувального циліндра. Пам'ятайте, що новий композитний балон завжди має бути заповнений повітрям, якщо повітря немає — отже, або балон не новий, або він пошкоджений і не підлягає експлуатації.
Також необхідно видаляти з балона конденсат (газолін) після кожних трьох-чотирьох заправок пропан-бутаном. Газолін — це рідкий газовий конденсат, який є побічним продуктом випаровування пропан-бутану та постійно накопичується в балоні впродовж усього часу його експлуатації. Якщо періодично не видаляти газолін, то максимальний об'єм газу, який можна заправити в балон, буде весь час скорочуватися. Щоб прибрати газолін, коли газу в балоні вже немає, необхідно відкрити вентиль балона, нахилити його та злити рідину. Бажано, щоб ці дії проводив кваліфікований працівник газозаправної станції.
Якщо після наповнення балона газове обладнання працює некоректно, можливо, проблема полягає в неспостереженні правил заправлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Об`єм | 18.2 л |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Руйнівний тиск | 72 бар |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Маса порожнього балона | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HPC Research s.r.o. |
| Мінімальний робочий тиск | 16 |
| Запірний пристрій | Вентиль G. 4/G. 12 по EN 15202, різьблення W21,8 x 1/14"-LH з запобіжним клапаном |