




2 200 ₴
Гелієвий балон — річ необхідна як у господарстві, так і на виробництві. Адже гелій, який власне і зберігається в цих балонах, зараз дуже популярний у різних сферах діяльності. Його застосовують не тільки під час дугового ручного зварювання, але й у рекламній та розважальній сфері. Яскравий приклад того — гелій для надування різнобарвних кульок, які часто застосовуються в різній рекламі. Гелій також застосовується для запуску аеростатів.
Гелієвий балон — ідеальний засіб для зберігання та транспортування газоподібного гелію.
Як і інші гази, які використовуються на виробництві, під час зварювання, у побутових та інших цілях, газ гелій транспортується і зберігається в спеціалізованій сталевій тарі — балоні. Гелієві балони випускаються різних об'ємів від 5 до 40 літрів, забарвлюються емальовою фарбою темно-червоного або коричневого кольору та маркуються, згідно з затвердженими правилами, великим написом «Гелій» білими літерами.
Будь-який балон для зберігання гелію має точно відповідати положенням ГОСТу. Корпус цих балонів має форму циліндра та виготовляється зі спеціальної вуглецевої сталі. Внизу корпус закінчується сферичним днищем. Сферичну верхню частину балона називають горловиною. Усередині неї встановлений вентиль, що контролює подавання газу.
Будь-який гелієвий балон має у верхній своїй частині паспорт-маркувалку. На паспорті зазначається знак виробника, дата виготовлення, маса балона, унікальний номер цього балона, термін наступної планової перевірки, пробний та робочий тиск. Маса балона мірюється без ковпака, кілець і вентиля тощо.
Оскільки гелій буває в рідкому та газоподібному стані, транспортуванні та зберіганні підлягає виключно гелій газоподібний у спеціально передбачених для цього балонах із робочим тиском — 15 Мпа.
Наша компанія ТД "РЕКОМ" пропонує Вам високоякісні гелієві балони місткістю 8 л.
Кожен, куплений у нас гелієвий балонмає термін експлуатації (згідно з технічною документації) — 50 років.
Якщо Вам необхідно купити гелієвий балон 18 л в Україні, найкраще це зробити в нашій компанії ТД "ТД"РЕКОМ" Завдяки великому власному автопарку різної вантажопідіймальності, наша компанія може гарантувати доставку своєї продукції безпосередньо на зазначений у замовленні адреса в будь-яку точку країни, якнайшвидше та за найвигіднішими цінами.
Купуючи газові гелієві балони в нашій компанії ТД "РЕКОМ", Ви отримуєте, довірені, безпечні балони та найякісніше супутнє обладнання.
Доставка газових балонів здійснюється в Київ, Донецьк, Луганськ, Криговий Рог, Дніпропетровськ, Одесу, Запоріжжя, Ніколаєв, Харків, Крим, Львів, Луцк, Суми, Чорниці, на всій території України.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Місткість | 10л |
| Робочий тиск | 14,7 МПа (150 кгс/см2) |
| Діаметр циліндричної частини | 140 мм |
| Довжина корпусу балона | 710 мм |
| Вага балона | 12,4 кг |
Продаємо балони високого тиску під технічні гази:
кисень,вуглекислота,аргон, таз, гелій,закис азоту, пропан, ацетилен,водорід, МІКС-1, МІКС-2.
До вашої увагиазоварювальні пости різної комплектації, а також усі витратні матеріали:вентиля, різання, смаження,редуктора,рукава . Озабезпечуємо закупування прострочених балонів під реставрацію.Налична та безналічна форма оплати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Конструкція | Лита |
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Маса порожнього балона | 12.4 кг |
| Діаметр | 140 мм |
| Товщина стінки балона | 4.4 мм |
| Призначення балона | Для гелію |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 8 л |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Робочий тиск | 150 бар |