
6 550 ₴
Балон аргоновий 5 літрів призначений для транспортування та зберігання аргону. Балон для аргона комплектується кільцем горловини, вентилем і захистом вентиля. Корпус аргонових балонів забарвлюється емальовою фарбою сірого кольору. На балон наноситься напис «Аргон» зеленого кольору.
Крім дрібних зварювальних робіт у приватному секторі та невеликих автомобільних майстерень, аргонові балони широко використовуються в промисловій металургії, для різання, зварювання та оброблення різних металів.
Стандарти та технології, що застосовувалися для виробництва балонів високого тиску в період існування Радянського Союзу і пізніше, мали чимало істотних вад Вони, як і раніше, є в вживанні, але багато хто знає, наскільки вони важкі та незручні в вживанні. Ці балони — це балони нового покоління, які якісно відрізняються від попередніх легкою вагою й компактністю. Все це стало можливим завдяки змінам у технології виробництва, що дає змогу замінити вуглецеву сталь на сучасніший і міцніший спеціальний сталевий сплав із додаванням молібдену та хрому. Це дало змогу істотно зменшити вагу балонів найбільшої місткості не менш ніж на 15-20 кг.
Вирізняється не тільки склад, але й сама технологія виробництва. Балони виробляються не з труб, а за допомогою глибокої витяжки металевих аркушів на спеціальних верстатах зі ЧПК, що дають змогу істотно підвищити експлуатаційні характеристики. Нове покоління балонів високого тиску в багато разів міцніше та набагато менше схильне до корозії. Крім цього, вони мають увігнуте дно, що дає змогу відмовитися від насаджування черевика на балон.
Нові балони повністю відповідають ГОстам і європейським стандартам. Балони для внутрішнього ринку виробляються відповідно до ГОСТ 15150, ТУ У 25.2-402448664-001 від 2016 року відповідно до ДСТУ України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Країна виробник | США |
| Призначення балона | Для аргону |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 425 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Маса порожнього балона | 7.5 кг |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Випробувальний тиск | 250 |