

від 1 800 ₴
У нас ви знайдете все для робіт із газами. Купуючи сертифікований балон, ви купуєте те найкраще, за умови відповідності ціни та якості, що зараз є на ринку України. Компанія ТОВ "ТД" РЕКОМ" завжди намагається задовольнити потребу споживача таким продуктом, щоб він був задоволений не тільки ціною та якістю, але й водночас не сумнівався в безпеці продукції, що відпускається. Також у разі здійснення покупки споживачі гарантовано отримують інструктуж з експлуатації від фахівців у цій галузі. Що є перевагою під час здійснення спеціалізованої продукції.
![]() |
![]() |
![]() |
||
| Для зварювання металоконструкцій | Для різання металолома |
У заготовчому виробництві |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| Для обігрівання приміщень (на фермах, птицяхфабриках, в теплицях) |
Для обігріву виробничих приміщень у будівельникстві |
Для газових плит, водогрівних колонок у харчовій промисловості |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| Для сезонного обігрівання віддалених приміщень — приватних будинків, готелів, ферм | Під час приготування їжі в домашніх і похідних умовах | Для підігрівання води |
![]() |
![]() |
|||
| Для зварювання труб, теплиць, гаражів та інших господарських конструкцій із використанням газозварювальних постів | Використовується як автомобільне паливо, тому що дешевше й екологічно безпечніше за бензин |
Балони сертифіковані на території України та є найякіснішою і найвигіднішою пропонуванням в наш час.
Способи доставки |
Способи оплати |
|
• Новая Почта • Деливери • Доставка нашим транспортом по г. Київ |
• Наявні • Безготівковий розрахунок (детали уточняйте у менеджера) • Мапа Приват-Банк |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Новогрудский завод газової апаратури |
| Призначення балона | Для пропану |
| Об`єм | 5 л |
| Висота | 290 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Маса порожнього балона | 4 кг |
| Максимальна маса газу | 2 кг |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Випробувальний тиск | 25 бар |
| Руйнівний тиск | 60 бар |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Товщина стінки балона | 3 мм |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Додаткові характеристики | |
| Опорний башмак | Так |