




10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Хомути металеві черв'ячні для закріплення газових рукавів (шлангів) на редукторах, пальниках, різаках. Хомути мають можливість декількох типів відгвинчування (гачний ключ і викрутка).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для шлангів |
| Матеріал хомута | Високоміцна сталь |
| Покриття | Нікель-хром |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 10 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Товщина смуги | 1 мм |
| Ширина смуги | 7 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |