




10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Хомути металеві черв'ячні для закріплення газових рукавів (шлангів) на редукторах, пальниках, різаках. Хомути мають можливість декількох типів викручування (гаковий ключ і викрутка).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tork |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип хомута | Черв'ячний |
| Область застосування хомута | Для труб, Для шлангів, Для автомобілебудування |
| Матеріал хомута | Легована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 8 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 16 мм |
| Товщина смуги | 2 мм |
| Ширина смуги | 10 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 0.15 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |