
760 ₴
Блок із манометром БМ-1. Призначений для вимірювання тиску без можливості регулювання. Проста та надійна конструкція підійде до будь-яких найменувань газу.
Вхід — Накидна гайка G 3/4
Вихід — Різь приєднувальна G 3/4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redius |
| Матеріал корпусу регулятора | Латунь |
| Монтажне положення | Горизонтальне |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія місяців | 6 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Вхідний діаметр | 3/4" |
| Вихідний діаметр | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вхідний тиск | 2000 |