
4 900 ₴
Балон місткістю 10 літрів для газу азот дуже добре зарекомендував себе невеликими габаритами та вагою не більш ніж 16 кг.. Вага та габарити балона дають досконалі зручності транспортуванню та мобільній його експлуатації.
Профільна компанія ТТД "РЕКОМ" пропонує якісні азотні балони 10 літрів із низкою переваг із подальшого заправлення та його обслуговування.
Продаємо балони високого тиску під технічні гази:
кисень,вуглекислота,аргон, таз, гелій,закис азоту, пропан, ацетилен,водорід, МІКС-1, МІКС-2.
До вашої уваги газоварювальні пости різної комплектації, а також усі витратні матеріали:вентиля, різання, смаження,редуктора,рукава . Озабезпечуємо закупування прострочених балонів під реставрацію.Налична й безналічна форма оплати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Конструкція | Лита |
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Діаметр | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 10 л |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Маса порожнього балона | 15.5 кг |