
5 500 ₴
Балони з атестацією компанії ЧАО"ЛИНДЕ ГАЗ УКРАИНА". Вентиль балона із сифонною трубкою.
Продаємо балони високого тиску під технічні гази:
кисень,вуглекислота,аргон, азант, гелій,закис азоту, пропан, ацетилен,водорід, МІКС-1, МІКС-2.
До вашої уваги газоварювальні пости різної комплектації, а також усі витратні матеріали:вентиля, різання, смаження,редуктора,рукава . Озабезпечуємо закупування прострочених балонів під реставрацію.Налична й безналічна форма оплати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 165 мм |
| Конструкція | Лита |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Виробник | Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча |
| Діаметр | 219 мм |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Товщина стінки балона | 6.8 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 40 л |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Максимальна маса газу | 6 кг |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Маса порожнього балона | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Року випуску; | 1975-1995. |
| Повірений місяців; | 60 |
| Гарантія; | 12 місяців з дня продажу. |